Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ile zarobi film Ant-Man i Osa? 0

Zawsze przy okazji premiery nowego filmu należącego do Kinowego Uniwersum Marvela zadajemy sobie pytanie – ile zarobi dany tytuł? Podobnie jest w przypadku widowiska Ant-Man i Osa.

Oczywiście w tej sytuacji możemy być pewni, że obejdzie się bez kasowych fajerwerków, jak to miało miejsce przy okazji premier filmów Czarna Pantera (202 mln dolarów) oraz Avengers: Wojna bez granic (257,6 mln dolarów).

Z pewnością sporą korzyścią dla kontynuacji filmu z 2015 roku jest fakt, że wchodzi do kin po trzeciej odsłonie serii "Avengers", która zrobiła sporo zamieszania w uniwersum. Wielu fanów będzie chciało dowiedzieć się dlaczego w superprodukcji o grupie herosów zabrakło Ant-Mana. Gdzie był, co robił? Jak więc prognozują analitycy zajmujący się amerykańskim box office’em?

Ant-Man i Osa w pierwszy weekend powinno zarobić od 70 do 80 mln dolarów. Nawet, jeśli spełnią się te gorsze prognozy to i tak będziemy mieli do czynienia ze sporym progresem względem pierwszego filmu. Ant-Man w 2015 roku wystartował z kwotą 57,2 mln dolarów, co było dla Marvel Studios sporym rozczarowaniem. Był to drugi najgorszy wynik w historii Kinowego Uniwersum Marvela – ten nadal należy do The Incredible Hulk (55,4 mln dolarów).

W Polsce nowe przygody Ant-Mana dopiero na początku sierpnia.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…