Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

SDCC 2018: Oficjalna grafika do drugiej części 4. sezonu Fear the Walking Dead 0

AMC zaprezentowało dzisiaj nową grafikę do serialu Fear the Walking Dead, który powróci z drugą częścią 4. sezonu w poniedziałek, 13 sierpnia o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, wyłącznie na kanale AMC Polska. Na powtórną emisję zapraszamy tego samego dnia o 22:00.

fot. materiały prasowe

Aktorzy oraz producenci bijącej rekordy popularności serii AMC Fear the Walking Dead pojawią się również podczas tegorocznej edycji festiwalu Comic-Con w San Diego, w stanie Kalifornia.

Panel poświęcony Fear the Walking Dead odbędzie się w piątek, 20 lipca.

Pierwsza połowa 4. sezonu rozpoczęła się od sceny, w której przy ognisku siedzi jedna osoba, a zakończyła się spotkaniem wokół niego dziewięciu postaci. Bohaterowie, którzy rozpoczęli swoją podróż w odosobnieniu, zetknęli się ze sobą w nieoczekiwany sposób i znaleźli się w miejscu, w którym nigdy by się nie spodziewali znaleźć razem. W drugiej połowie sezonu odkryją, kim są, zarówno jako jednostki, jak i część większej grupy, a także dowiedzą się, w jakim kierunku będą dalej podążać. Zmierzą się z nowymi przeciwnikami: ludźmi, nieumarłymi, a nawet naturą. Będzie to podróż pełna niebezpieczeństw, miłości, złamanych serc, straty i jak się okaże – także nadziei.

Serial produkowany jest przez AMC Studios.

Źrodło: AMC

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…