Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Startują zdjęcia do spin-offu Facetów w czerni 0

Sony Pictures oficjalnie rozpoczęło prace na realizacją nowego filmu rozgrywającego się w świecie Facetów w czerni. Na zdjęciach z planu można zobaczyć gwiazdę Kinowego Uniwersum Marvela – Chrisa Hemswortha.

Dzięki portalowi Just Jared możemy rzucić okiem na pierwsze dni pracy na planie filmu. Na wrzuconych do sieci fotografiach widnieje ubrany w garnitur Chris Hemsworth, który szykuje się do walki z międzygalaktycznymi przestępcami. W superprodukcji wystąpi również Tessa Thompson, która partnerowała aktorowi w widowisku Marvela, Thor: Ragnarok. Wspomniana dwójka będzie wspomagana przez Liama Neesona, Kumaila Nanjianiego oraz Rafę Spalla.

Za kamerą spin-offu stanie F. Gary Gray, który będzie pracował na scenariuszu autorstwa Matta Hollowaya i Arta Marcuma – duet, który ma za sobą chociażby pracę przy skrypcie pierwszego Iron Mana.

Na razie szczegóły fabuły nie są znane, ale w odróżnieniu od pierwszej trylogii, akcja nowego filmu będzie prawdopodobnie rozgrywała się w Wielkiej Brytanii, gdzie zobaczymy brytyjski oddział ściśle tajnej organizacji rządowej. Nie posiadający jeszcze oficjalnego tytułu film trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

Poniżej znajdziecie odnośnik do zdjęć z planu:

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Animek84 2018-07-09

Chyba do "Pary w czerni" skoro dwójka głównych bohaterów to koleś i kobieta. Albo mogłoby być też "Czarna w czerni i facet w czerni"

Bercik022 Animek84 2018-07-10

@Animek84 w czasach Genderfazy to może ta damska połowa utożsamiać będzie się z mężczyzną :P i dlatego faceci w czerni.

Proszę czekać…