Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sacha Baron Cohen powraca do telewizji! Gdzie w Polsce obejrzymy jego nowy program? 1

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Sacha Baron Cohen powróci do telewizji z nowym programem. Wiemy, gdzie będzie można obejrzeć go w Polsce!

Showtime ogłosił swój nowy satyryczny projekt z udziałem znanego komika Sachy Barona Cohena. Znany z kreowania niezapomnianych, barwnych postaci i zdarzeń Sacha Baron Cohen powraca na mały ekran, po upływie ponad dekady, jako scenarzysta oraz reżyser serialu "WHO IS AMERICA?" Siedmioodcinkowy serial będzie pokazywał niezwykłą różnorodność osobowości, od przypadków niesławnych, a kończąc na nieznanych na polu amerykańskiej polityki i kultury. Jego premiera odbędzie w HBO GO już w niedzielę, 15 lipca.

Sacha jest geniuszem komedii, który na każdym kroku szokuje swoją śmiałością, odwagą i pomysłowością. Jest wyjątkowym prowokatorem naszych czasów i nie to po to, żeby "złapać" moment. Za jego działaniami stoi autentyczna potrzeba szukania prawdy o ludziach, miejscach i polityce. Nikt nie wie, jak wywołać takie poruszenie, jakie generuje Sacha Baron Cohen, i fascynującym będzie obserwowanie, jakie będą reakcje na "WHO IS AMERICA?" na całym świecie.

powiedział David Nevins, Prezes oraz CEO Showtime Networks Inc., dzieląc się dziś informacjami o projekcie

Twórcą oraz producentem wykonawczym serialu "WHO IS AMERICA?" jest Sacha Baron Cohen. Pozostałymi producentami są: Anthony Hines, Todd Schulman, Andrew Newman, Dan Mazer oraz Adam Lowitt.

Premiera pierwszego odcinka serialu "WHO IS AMERICA?" odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 lipca w HBO GO o godz. 6.00 rano. Premiery kolejnych odcinków będą odbywały się w poniedziałki. Emisja na antenie HBO3 planowana jest od 7 września.

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…