Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lando Calrissian pojawi się w Star Wars: Episode IX 0

Mówiło się o tym od dawna, jednak pozostawało to w sferze plotek i spekulacji. Dzisiaj możemy już o tym pisać, jako o pewniku – Billy Dee Williams powraca do uniwersum "Gwiezdnych wojen".

Aktor, który zyskał popularność dzięki roli kultowego przemytnika i hazardzisty – Lando Calrissiana, pojawi się w widowisku Star Wars: Episode IX, które będzie kolejną odsłoną gwiezdnej sagi od LucasFilm i Walta Disneya. Tym samym Billy Dee Williams pojawi się w roli Lando na dużym ekranie pierwszy raz od 1983 roku, kiedy to wystąpił w Gwiezdne wojny: Część VI – Powrót Jedi. Jego debiut w świecie "Star Wars" miał miejsce trzy lata wcześniej w odsłonie zatytułowanej Imperium kontratakuje.

Warto jednak dodać, że aktor tak naprawdę nigdy nie zapomniał o postaci, która przyniosła mu sławę. Wielokrotnie użyczał swojego głosu w serialach animowanych oraz grach wideo.

Episode IX jest reżyserowany przez J.J. Abramsa. Na ekranie pojawią się starzy znajomi: Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac i Adam Driver. Jeśli chodzi o nowe twarze to niedawno do obsady dołączyła Keri Russell. Zdjęcia mają wystartować jeszcze tego lata. Premiera filmu 20 grudnia 2019 roku.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…