Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Co stało się ze zwierzętami w Avengers: Wojna bez granic? 0

Jeśli nie oglądaliście jeszcze filmu Avengers: Wojna bez granic, to dalszą część newsa czytacie na własną odpowiedzialność.

SPOILERY SPOILERY SPOILERY

Od momentu, gdy Thanos skończył swoją misję na Ziemi wskutek, której unicestwił połowę ludzkości, w sieci zaczęto zadawać wiele pytań związanych z tym wydarzeniem. Co z kobietami w ciąży? Czy ich nienarodzone dzieci również zniknęły z powierzchni ziemi? Co z innymi organizmami? Czy Thanos zabił również połowę zwierząt na naszej planecie?

To pytanie zostało zadane Kevinowi Feige'owi, który aktualnie zajęty jest promocją najnowszego filmu należącego do uniwersum. Prezes Marvel Studios odpowiedział, że wszystkie żyjące organizmy zginęły. Taka odpowiedź smuci jeszcze bardziej. Tak, więc nie tylko połowa ludzkości obróciła się w pył, ale także połowa zwierzęcych gatunków.

Kult Thanosa stał się jeszcze bardziej popularny dzięki redditowej grupie "Thanos Did Nothing Wrong", która broniła działań Szalonego Tytana. Członkowie wspomnianej grupy postanowili uhonorować komiksowego bohatera w bardzo prosty sposób – połowa z nich została zbanowana. Cała akcja została rozpoczęta przez samego Josha Brolina, który nagrał specjalne wideo.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…