Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Robin Wright przerywa milczenie w sprawie Kevina Spaceya 2

Jedna z największych hollywoodzkich gwiazd, które miały okazję pracować u boku Kevina Spaceya, czyli Robin Wright wreszcie przerywa milczenie. Znakomita aktorka w wywiadzie powiedziała kilka słów odnośnie aktora oskarżonego o molestowanie i napaści na tle seksualnym.

Robin Wright przez lata miała okazję grać u boku Kevina Spaceya w serialu House of Cards, gdzie wcielała się w żonę głównego bohatera. W trakcie wywiadu aktorka wyjawiła, że znała go tylko ze wspólnej pracy. Na planie zdjęciowym często żartowali, ale łączyły ich tylko relacje zawodowe. Gdy została zapytana o pierwszą reakcję, gdy światło dzienne ujrzały oskarżenia skierowane stronę Spaceya odpowiedziała, że tak jak wszyscy była tym zaskoczona i bardzo zasmucona.

Kevin i ja znaliśmy się tylko z momentów między akcją, a cięciem oraz wolnego czasu pomiędzy scenami, gdzie często żartowaliśmy. Nie znałam człowieka. Znałam tylko niesamowitego rzemieślnika, którym jest.

stwierdziła Wright

Po tym, jak publika dowiedziała się o skandalu z gwiazdą House of Cards, platforma Netflix zdecydowała się zakończył z nim współpracę. Podjęto decyzję, że to Claire Underwood, czyli postać kreowana na ekranie przez Robin Wright stanie się numerem jeden. Szósta seria zadebiutuje na Netfliksie tej jesieni.

Źrodło: TV Web

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

CameronPoe 2018-07-10

Co za BEZNADZIEJNY tytuł i w ogóle wszystko co napisałeś!!!!! :(

Proszę czekać…