Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ostatnie Rekinado: Ząb czasu uderzy 20 sierpnia na kanale SCI FI 0

W związku z premierą szóstej i zarazem ostatniej odsłony serii "Rekinado", która odbędzie się już 20 sierpnia o 22:00, dzień po premierze amerykańskiej, kanał SCI FI szykuje wielkie święto dla fanów gatunku. Codziennie od 22:00 przez cały tydzień na koneserów najlepszych z najgorszych horrorów science-fiction czekać będą kultowe filmy o morskich potworach.

Zapowiadane jako finałowa część sagi o latających drapieżnikach Ostatnie Rekinado: Ząb czasu przepełnione jest szaloną akcją. Po wydarzeniach z ostatniej części filmu Rekinado 5: Efekt płetwiarniany Ziemia zostaje zniszczona, a Fin (w tej roli Ian Ziering) przemierza świat w poszukiwaniu innych ocalałych. Teraz, w szóstym Rekinado, cofnie się w czasie do momentu, w którym to wszystko się zaczęło i przemierzy kolejne epoki, w których nie zabraknie dinozaurów, Arki Noego czy nazistów…

W finałowej bitwie wezmą udział Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo, Vivica A. Fox i Judy Friedlander. Grani przez nich bohaterowie zmierzą się z krwiożerczym żywiołem po raz ostatni. Czy uda im się zmienić bieg wydarzeń i ocalić świat?

Cykl filmów "Rekinado" to obecnie jeden z największych fenomenów telewizyjnych ostatnich lat, który od 2013 roku przyciąga fanów i nie zawodzi fanów gatunku na całym świecie. Za film odpowiada wytwórnia The Asylum. Reżyserem obrazu na podstawie scenariusza Scotty’ego Mullena jest Anthony C. Ferrante. Film zasieje spustoszenie na kanałach SCI FI w ponad 100 krajach na świecie, w tym w Polsce.

Premiera filmu Ostatnie Rekinado: Ząb czasu rozpocznie tygodniowy cykl pt. Sezon na rekiny.

Cykl "Sezon na rekiny":

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…