Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Osoby odwiedzające Cinema City nie zobaczą Sicario 2 1

Mamy fatalne wieści dla osób korzystających z oferty sieci kin Cinema City. Jeśli czekaliście na znakomicie zapowiadającą się kontynuację Sicario, to niestety nie obejrzycie jej na dużym ekranie.

W ostatnim czasie z repertuaru Cinema City zaczęły znikać filmy, których dystrybutorem jest Monolith Films. Wśród nich były między innymi Dziedzictwo. Hereditary, 41 dni nadziei czy ostatnio wspomniane Sicario 2 – Soldado. Jak się okazuje powodem takiej sytuacji jest brak porozumienia pomiędzy siecią kin oraz Monolith Films. Informacja ta została potwierdzona na oficjalnym twitterze Cinema City Poland. Komentarz możecie przeczytać poniżej.

Oficjalnie oświadczenie wydał także sam dystrybutor. Na profilu facebookowym Monolith Films można przeczytać:

W związku z zaniepokojeniem niektórych z Państwa, aktualną nieobecnością w sieci Cinema City filmów dystrybuowanych przez Monolith Films, pragniemy poinformować, iż mimo czynionych wysiłków, nie doszliśmy do porozumienia w sprawie warunków stawianych przez Cinema City dotyczących wyświetlania naszych filmów. W obecnym stanie rzeczy nie możemy Państwa zapewnić, czy i kiedy Cinema City wznowi rozpowszechnianie filmów Monolith Films. Serdecznie zapraszamy na nasze filmy do wszystkich pozostałych sieci kinowych, w tym: Multikino, Helios, Cinema3D, Oh Kino oraz licznych kin niezależnych w całym kraju.

Źrodło: Twitter: Cinema City Poland / Facebook: Monolith Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…