Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Timothée Chalamet może zostać gwiazdą ekranizacji 'Diuny' 0

Tak jak można się było tego spodziewać, powoli rozpoczynają się spekulacje dotyczące obsady aktorskiej nowej ekranizacji kultowej powieści "Diuna" autorstwa Franka Herberta. Jednym z kandydatów do głównej roli jest Timothée Chalamet.

Jak donosi portal Deadline, znakomity aktor młodego pokolenia, Timothée Chalamet jest na ostatniej prostej, aby otrzymać angaż w wyczekiwanej produkcji Denisa Villeneuve'a będącej ekranizacją powieści "Diuna". Aktor miałby się wcielił w postać Paula Atreidesa – przypomnijmy, że przed laty w wersji nakręconej przez Davida Lyncha, na ekranie bohater został sportretowany przez Kyle'a MacLachlana.

Ostatnio pojawiła się informacja, że zdjęcia do "Diuny" Denisa Villeneuve’a miałyby wystartować na początku przyszłego roku. Kanadyjski filmowiec ponownie chciałby powrócić do Budapeszt, gdzie pracował w studiu Orgio Film Studios przy okazji kręcenie zdjęć do widowiska Blade Runner 2049.

Na razie nie ogłoszono daty premiery jego kolejnego dzieła. Jak podoba Wam się pomysł z obsadzeniem w głównej roli Timothée Chalameta?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…