Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kto przeciwnikiem Jamesa Bonda? Nowe informacje 0

Trwają przygotowania do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Do sieci wyciekły ogłoszenia castingowe do postaci, które najprawdopodobniej zobaczymy w nowej odsłonie. Możliwe, że dzięki temu poznaliśmy przeciwników Agenta Jej Królewskiej Mości.

Opisy castingowe

Męska rola główna: Aktor w przedziale wiekowym 30-60 lat. Rosjanin (ewentualnie aktor pochodzący z Bałkanów). Mówiący płynnie po angielsku. Jego cechami charakterystycznymi powinny być charyzma, siła, nowatorskość, inteligencja, chłód, mściwość, powinien być również kosmopolityczny.

Żeńska rola główna: Aktorka w przedziale 30-45 lat. Rosjanka ((ewentualnie aktorka pochodzący z Bałkanów). Mówiąca płynnie po angielsku. Musi być bardzo urodziwa, silna psychicznie, waleczna, posiadająca umiejętności do kręcenia scen walk. Jej cechami charakterystycznymi powinny być inteligencja, odwaga, zaciętość i urok. Jest dowcipna i zręczna. Walczy o przetrwanie do końca.

Męska rola drugoplanowa: Aktor w przedziale wiekowym 35-55 lat. Maorys. Imponująca sylwetka, waleczny, posiadający umiejętności do kręcenia scen walk. Jego cechami charakterystycznymi powinny być apodyktyczność, przebiegłość, bezwzględność i lojalność.

Macie jakieś pomysły na nazwiska, które idealnie pasują do tych opisów? Może rola drugoplanowa została napisana specjalnie dla Dwayne'a Johnsona?

Premiera Bonda 25 została zaplanowana na 25 października 2019 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…