Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Drug Addicts - Charlie Sheen w teledysku Lil Pumpa 0

Lil Pump, twórca wielkiego hitu "Gucci Gang", który pokrył się podwójną platyną i zajął 3 miejsce na Billboard Hot 100, przedstawia nowy singiel. "Drug Addicts" zdecydowanie uzależnia i zapowiada nowy album!

Aktor Charlie Sheen, którego znamy chociażby z serialu Dwóch i pół, czy takich produkcji filmowych jak Wall Street i Pluton, wystąpił gościnnie w teledysku do nowego singla "Drug Addicts". Raper Lil Pump i aktor Charlie Sheen wcielają się w personel medyczny psychodelicznego oddziału szpitalnego. "Dr. Pump" oraz "Dr. Sheen" zajmują się uzależnionymi, a w klipie nie brakuje pięknych pielęgniarek, szalonych pacjentów oraz mocno imprezowego klimatu. Za reżyserię odpowiada Hannah Lux Davis, a teledysk ma już ponad 40 milionów obejrzeń!

Ostatni singiel rapera "Esskeetit" był pierwszym utworem zapowiadającym jego drugi album i osiągnął pułap 98 milionów streamów oraz 230 mln wyświetleń na YouTubie. I nie jest to koniec osiągnięć artysty. Lil Pump został ostatnio wyróżniony i trafił na listę "XXL Freshman class of 2018" pośród innych przełomowych, wschodzących gwiazd rapu.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…