Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Walt Disney zwalnia Jamesa Gunna! 0

Ta informacja zszokuje zapewne niejednego fana Kinowego Uniwersum Marvela. Walt Disney postanowił zwolnić Jamesa Gunna, twórcę dwóch części "Strażników Galaktyki".

Powodem takiej szokującej decyzji Walta Disneya jest działalność reżysera na portalu społecznościowym Twitter. James Gunn przed laty operował poczuciem humoru, które niektórzy uważają za nie do zaakceptowania. Filmowiec wyśmiewał się z gwałtów oraz pedofilii. Oczywiście sam zainteresowany wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że przed dziesięcioma laty był innym człowiekiem, a jego tweety były pisane z pełną świadomością. Gunn w ten sposób chciał prowokować i szokować, a jak wiadomo właśnie w ten sposób najłatwiej zyskać rozgłos.

Tweety sprzed laty zostały "odkopane" przez Mike’a Cernovicha – postać również niezwykle kontrowersyjną.

W tym momencie nie wiadomo co stanie się z trzecią odsłoną "Strażników Galaktyki". Warto również dodać, że panel Jamesa Gunna na Comic-Conie w San Diego także został skasowany.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Redox 2018-07-21

Zwolnienie za tweety z 2012 roku. Brawo Disney!

i_darek1x 2018-07-21

Ma pomysły to i sobie poradzi ;)

Bercik022 2018-07-22

Chyba niektórzy dalej żyją z głową w d… i nie wiedzą jak działa świat i marketing. Disney rozstał się z Gunnem w dość przyjaznych stosunkach, to rozstanie jest tylko czysto biznesowe nie zamykają dla niego furtki czy coś, po prostu nie chcą mieć na karku ludzi, którzy będą nawoływać do bojkotu filmu tylko dlatego, że ten napisał kiedyś, że lubi dotykać małe dzieci no litości. To, że jednej osobie to nie przeszkadza 500 innym ludzi już może, proste.

ZSGifMan 2018-07-21

Ta lewacka moda na poprawność dawno przestała być śmieszna, teraz już się tyko rzygać chce na to!
Czekam na pierwszą ofiarę, która polegnie bo w podstawówce czy też w przedszkolu klepnęła dowcip o żydach lub pederastach…
I oczywiście zbulwersowany świadek "nagle" sobie przypomina po 20-30 latach o tym jakże haniebnym zajściu!

Gratki ZSGifMan 2018-07-21

@ZSGifMan Uups…. James Gunn sam nie ukrywał swoich lewicowych poglądów oraz niechęci do obecnego prezydenta USA. A Twitty wypłynęły przez republikańskich prawicowych dziennikarzy więc trochę chybiłeś z "lewacką modą" bo jest zupełnie na odwrót xD Poza tym jego teksty o chęci bycia dotykanym przez małe dziecko, sorry ale to nie jest do obronienia.

Proszę czekać…