Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

FOX chce zrealizować komedię dla dorosłych na bazie 'Home Alone' 1

Osoby zasiadające w zarządzie Foxa wpadły prawdopodobnie na jeden z najbardziej dziwacznych pomysłów ostatnich lat. Zamierzają zrealizować komedię dla dorosłych, która będzie swego rodzaju wariacją na podstawie kultowego świątecznego filmu znanego w naszym kraju pod tytułem – Kevin sam w domu!

Producentem filmu miałby być Ryan Reynolds, który pracował z Foxem chociażby przy okazji filmów z serii "Deadpool". Scenariusz napisali Kevin Burrows i Matt Mider, natomiast za kamerą miałaby stanąć Augustine Frizzell.

Nowa komedia zostałaby zrealizowana z myślą o kategorii wiekowej R. Głównym bohaterem opowieści byłby młodzieniec, który uwielbia palić marihuanę. Pech chce, że spóźnia się na samolot, przez co musi pozostać w święta sam w domu. Kolejne gramy wypalanego specyfiku sprawiają, że zaczyna popadać w paranoję – myśli, że jego dom jest atakowany przez włamywaczy. Mężczyzna postanawia odeprzeć ich atak, niczym Kevin w oryginale z lat dziewięćdziesiątych.

Myślicie, że ożywienie kultowej serii w ten sposób jest dobrym pomysłem Foxa? Czy "Stoned Alone" da radę zarobić grube miliony?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Sweet_Foxy

Zawsze jestem sceptycznie nastawiona do remake’ów, ale jeśli to będzie tylko nawiązanie, to może być ciekawie. Na razie jednak zbyt mało informacji, żeby stwierdzić, czy to mógłby być hit. :-)

ZSGifMan

Po opisanej dawce zielska to raczej przespałby te całe święta, ale skoro to fikcja to niech i tak będzie…

Proszę czekać…