Singer nie reżyseruje kolejnego Supermana 1

Anne Thompson, która pisze dla Variety, informuje, iż reżyser Bryan Singer nie będzie brał udziału w produkcji Supermana: The Man of Steel, sequela filmu Superman: Powrót.

Thompson w swoich artykułach pisze, że mało prawdopodobny jest powrót Singera jako twórcę kolejnego filmu o Supermanie. Reżyser aktualnie kończy produkcje Walkirii z Tomem Cruisem i przygotowuje kolejny obraz – The Mayor of Castro Street. Wiadomo również, że w rolę superbohatera nie wcieli się ponownie Brandon Routh, ale ktoś młodszy.

Kadr z filmu Superman: Powrót 2006Kadr z filmu Superman: Powrót 2006

Artykuł Anne Thompson informuje także o tym, że produkcja Justice League of America jest wstrzymana dopóki nie zakończy się strajk scenarzystów. Warner Bros. desperacko chce, aby Chris Nolan stanął za kamerą sequela The Dark Knight. Thompson rozmawiała z reżyserem, który powiedział, że to był jego pomysł, aby film wyświetlić w wersji IMAX.

Premiera The Dark Knight odbędzie się 18 lipca 2008 roku. Występują Christian Bale, Heath Ledger, Morgan Freeman, Gary Oldman, Aaron Eckhart oraz Maggie Gylenhall.

Superman: Powrót zarobił w USA ponad 200 milionów dolarów. Premiera światowa miała miejsce 28 czerwca 2006 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…