Smith, Spacey i Hoffman na sali sądowej 0

Na łamach magazynu Vanity Fair pojawiła się informacja dotycząca obsady nowego filmu Stevena Spielberga, The Trial of the Chicago 7.

W poświęconym dziełu Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki artykule zdradzono nazwiska gwiazd, które mają towarzyszyć reżyserowi w pracy nad kolejnym przedsięwzięciem.- Mój wzrok pada na stolik, na którym leżą zdjęcia aktorów branych pod uwagę w kolejnym projekcie [Spielberga], Chicago 7 – czytamy. – Pośród nich dostrzegam Willa Smitha, Taye Diggsa, Adama Arkina i Kevina Spaceya… Philip Seymour Hoffman również łączony jest z przedsięwzięciem.

Dramat The Trial of the Chicago 7 opowie prawdziwą historię procesu sądowego, który rozegrał się pod koniec lat 60. Rozprawa była konsekwencją wydarzeń towarzyszących konwencji Demokratów w Chicago w 1968 roku. Podczas trwającego cztery dni spotkania doszło do masowych protestów przeciwko wojnie w Wietnamie. Na polecenie burmistrza policja zareagowała brutalnie na demonstracje, co zaowocowało postawieniem w stan oskarżenia siedmiu uczestników protestów.

Dotychczas do obsady filmu dołączył Sacha Baron Cohen, który wystąpi w roli aktywisty Abbiego Hoffmana. Philip Seymour Hoffman miałby wcielić się w rolę obrońcy słynnej siódemki, Williama Kunstlera.

Willa Smitha będziemy mogli podziwiać już od 11 stycznia w thrillerze Jestem Legenda.

Taye Diggs znany jest z roli w serialu Private Practice.

Adam Arkin występuje w serialu kryminalnym Life.

Kevin Spacey pojawi się na polskich ekranach 18 kwietnia 2008 roku w dramacie 21.

Philip Seymour Hoffman wystąpił niedawno w obrazie Wojna Charliego Wilsona, który polscy widzowie będą mogli podziwiać od 22 lutego.

Najnowsze dzieło Stevena Spielberga, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, trafi na polskie ekrany 22 maja 2008 roku.

megafon.pl

Steven Spielberg / DreamWorksSteven Spielberg / DreamWorks

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…