Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ogromny budżet serialu osadzonego w świecie 'Star Wars' 3

Nie jest tajemnicą, że Walt Disney przygotowuje się do startu swojej platformy streamingowej. Z tego też powodu wytwórnia zamierza zrealizować wiele interesujących projektów oryginalnych. Jednym z nich będzie serial osadzony w uniwersum "Gwiezdnych wojen".

Na razie szczegóły produkcji nie są znane. Wyjątkiem jest czas rozgrywania się akcji. Z medialnych doniesień wynika, że twórcy opowiedzą nam historię rozgrywającą się trzy lata w wydarzeniach znanych z filmu Gwiezdne wojny: Powrót Jedi, czyli 27 lat przed tym co zobaczyliśmy w produkcji Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy. Tak, wiec ludzie odpowiedzialni za nową serię mają spore pole do popisu.

Za serial odpowiada człowiek doskonale znany wszystkim fanom Kinowego Uniwersum Marvela – Jon Favreau. Reżyser Iron Mana otrzyma pokaźny budżet sięgający 100 mln dolarów. Pierwszy sezon będzie liczył sobie 10 odcinków, więc łatwo wyliczyć, że średnio na odcinek twórca otrzyma 10 mln dolarów. Podobne pieniądze na realizację pierwszej serii Westworld przeznaczyła stacja HBO.

Włodarze Walta Disneya liczą na to, że serial "Star Wars" zadebiutuje na nowej platformie streamingowej już w przyszłym roku.

Źrodło: The Verge

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Redox

Nie powiedziałbym, że budżet jest ogromny. Dla przykładu pilot serialu "Aquaman" z 2006 r. kosztował 7 mln $, a tutaj wychodzi 10$ na odcinek.

Bercik022 Redox

@Redox zakazane imperium też było bardzo drogie, bardziej patrzą, że 100 milionów na serial ale nie patrzą, że będzie to rozbite

ZSGifMan

Ten Star Wars to chyba raczej Niekończąca się opowieść…? ;p
Kiedy w końcu sobie odpuszczą, a ludzie zrozumieją, że historia się wypaliła dawno temu, a teraz drą z nich tylko kasę?!

Bercik022 ZSGifMan

@ZSGifMan nie rozumiem takich jak ty, z czym ty gościu masz problem? Nie podoba się to możesz oglądać co innego, jest masa fanów, świat jest ogromny i można z niego dużo wycisnąć, ja czekam a ty dalej miej ból dupy bo "meeee kolejne meeee ile można meeee"

ZSGifMan Bercik022

@Bercik022 A ja z kolei nie rozumiem takich, co czytają gdzieś, że ktoś spokojnie napisał, że coś mu się nie podoba, ale tak zwyczajnie i bez emocji, no ale ci dostają wścieklizny macicy i się się ciskają jak wściekły pies na łańcuchu… jak ty!
Wyluzuj, bo ci żyłka pęknie :)

P.S.
To już chyba drugi raz jak skaczesz do mnie, nie?
Nie potrafisz spokojnie i rzeczowo odpisać komuś, kto ma inne zdanie?

Bercik022 ZSGifMan

@ZSGifMan Nie sądzę by zwykle odpisywanie co do ciebie było ok. Na burackie odzywki twojego pokroju trzeba trochę mocniej a ja w swoim komentarzu nie widzę nic wscieklego bardziej niezrozumienie takich śmiesznych ludzików jak ty, mający ból dupska o wszystko co jest zamieszczane na portalu.

ZSGifMan Bercik022

@Bercik022 " … a ty dalej miej ból dupy … Na burackie odzywki twojego pokroju … takich śmiesznych ludzików jak ty … mający ból dupska o wszystko …"
Masz klasę gościu i jak piszesz to klękają narody, nie ma to jak pouczać kogoś samemu lejąc pomyje na innych, dobra robota ;)

P.S.
Nie pisz do mnie więcej z łaski swojej.

Proszę czekać…