Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Magiczny zwiastun Dziadka do orzechów 1

Walt Disney zaprezentował nowy zwiastun filmu Dziadek do orzechów i cztery królestwa. Zapowiedź jest pełna magii, ale także efektów CGI, które niektórych fanów mogą aż razić. Zresztą przekonajcie się sami.

Wszystko, czego chce Clara, to klucz – jedyny w swoim rodzaju klucz, który odblokuje pudełko z bezcennym darem od zmarłej matki. Złota nić, która pojawia się na corocznej imprezie świątecznej jej ojca chrzestnego, prowadzi ją do pożądanego przedmiotu – który natychmiast znika w dziwnym i tajemniczym świecie. To tam Clara spotyka żołnierza o imieniu Phillip, bandę myszy i regentów, którzy przewodzą trzem Królestwom: Ziemi Płatków Śniegu, Krainy Kwiatów i Krainy Słodyczy. Clara i Phillip muszą walczyć z złowieszczym Czwartym Królestwem, domem dla tyranii Matki Ginger, by odzyskać klucz dziewczynki i miejmy nadzieję przywrócić harmonię w niestabilnym świecie.

W obsadzie filmu hollywoodzka śmietanka: Keira Knightley, Mackenzie Foy, Morgan Freeman, Helen Mirren oraz Richard E. Grant. Za kamerą produkcji stanęli Lasse Hallström oraz Joe Johnston. Premiera tego magicznego widowiska w polskich kinach będzie miała miejsce 2 listopada tego roku.

Poniżej prezentujemy Wam nowy zwiastun:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy 2018-08-09

Nawet mi się podoba, mimo że nie lubię CGI, a całość kojarzy mi się z Alicją Burtona. Keiry Knightley tu mało i dziwnie się prezentuje, tym ciekawiej wygląda.

Proszę czekać…