Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Samuel L. Jackson i Cobie Smulders w obsadzie 'Spider-Man: Far From Home' 1

W obsadzie widowiska Spider-Man: Far From Home pojawiły się nowe nazwiska, które dla fana Kinowego Uniwersum Marvela nie będą wielkim zaskoczeniem.

Jak donosi portal Vulture, w przygotowywanej superprodukcji Marvel Studios pojawią się starzy znajomi – Samuel L. Jackson i Cobie Smulders. Powtórzą oni role z wcześniejszych filmów należących do Marvel Cinematic Universe – Nicka Fury’ego i Marii Hill.

Wspomniana dwójka jest w Kinowym Uniwersum Marvela od bardzo dawna. Oczywiście dłuższy staż posiada Samuel L. Jackson, który po raz pierwszy w roli Nicka Fury’ego pojawił się w 2008 roku przy okazji Iron Mana. Cobie Smulders zadebiutowała natomiast w MCU przy okazji Avengers – wielkiego crossovera wszystkich dotychczasowych produkcji o superbohaterach.

Jeśli chodzi o film Spider-Man: Far From Home, to prezes Marvel Studios, Kevin Feige zapowiedział już, że tytułowy superbohater opuści Nowy Jork i będzie podróżował po świecie. Człowiek Pająk pojawi się w Europie – podobno zawita również do Polski.

Na razie nie mamy więcej szczegółów na temat filmu, który reżyseruje Jon Watts. Premiera została zaplanowana na 5 lipca 2019 roku.

Źrodło: Vulture

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-08-09

Paru aktorów wpadło w to "uniwersum" i teraz będą odcinak kupony w nieskończoność…
;p

Proszę czekać…