Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sonic The Hedgehog - wiemy kto zagra tytułowego bohatera! 0

W przyszłym roku ikona firmy Sega – Sonic The Hedgehog doczeka się kinowego debiutu. Kultowy niebieski jeż będzie bohaterem filmu aktorskiego. Dzisiaj poznaliśmy nazwisko osoby, która użyczy głosu legendarnemu bohaterowi.

Jak donosi Variety, producenci zdecydowali się, że główna rola przypadnie Benowi Schwartzowi. Nie będzie to pierwszy raz, kiedy aktor będzie pracował w ten sposób. Swojego głosu użyczał już takim postaciom, jak Dewey (jedna z postaci znanych z Kaczych opowieści) czy Leonardo (serial animowany Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles). Co ciekawe Szwartz był również konsultantem w sprawie głosu BB-8 na planie Przebudzenia mocy.

Na początku wakacji ogłoszono, że udział w projekcie weźmie również Jim Carrey. Znakomity aktor wcieli się w postać czarnego charakteru – doktora Robotnika. W obsadzie jest również James Marsden (będzie sprzymierzeńcem bohaterskiego jeża przeciwko Robotnikowi), Tika Sumpter i Natasha Rothwell.

"Sonic The Hedgehog" ma być połączeniem animacji komputerowej z filmem aktorskim. Paramount Pictures ogłosiło, że film wejdzie do kin 15 listopada 2019 roku.

Ben Schwartz

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…