Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zwiastun filmu 'Kler' powrócił do sieci - jakie zmiany? 0

Kino Świat opublikowało nową wersję zwiastuna kolejnego dzieła Wojciecha Smarzowskiego – Kler. Zapowiedź została lekko zmieniona.

fot. materiały prasowe - Kino Świat

W nowej wersji zaprezentowanej w sieci brakuje sceny, w której Robert Więckiewicz siedzi na łóżku i rozmawia z nagą Joanną Kulig. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun.

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce… Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

Premiera 28 września.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

i_darek1x 2018-08-10

…kler musi dać pozwolenie ;)

Proszę czekać…