Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Cowboy Ninja Viking' później niż pierwotnie zakładano 0

Mamy złe wieści dla fanów, którzy czekali na ekranizację komiksu "Cowboy Ninja Viking". Universal Pictures zdecydowało się przenieść datę premiery na późniejszy termin.

Pierwotnie film miał wejść do kin już 28 czerwca 2019 roku. Pracę na planie miały się rozpocząć lada chwila. No własnie, miały. Universal Pictures zamierza zrealizować ten film rzetelnie i bez pośpiechu, dlatego też postanowiono, że premiera zostanie opóźniona. Wszystko przez problemy przy przygotowaniach do zdjęć – nie wyjawiono jednak o co dokładnie chodzi. Włodarze studia dmuchają na zimne i wolą, aby wszystko zostało dograne perfekcyjnie, dlatego też etap planowania zostanie rozpoczęty od nowa.

Za kamerą produkcji miała stanąć Michelle MacLaren, jednak nie wiadomo czy pozostanie na stanowisku przez to opóźnienie. Podobnie ma się sprawa z gwiazdami ekranizacji – Chrisem Prattem oraz Priyanką Choprą. Na razie nie ustalono nowej daty premiery.

Fabuła filmu będzie oparta o komiks wydawnictwa Image Comics. Autorami "Cowboy Ninja Viking" są A.J. Lieberman i Riley Rossmo. Wskutek eksperymentu będącego ważnym elementem badań tajnego programu dla osób z zaburzeniami osobowości, jeden z pacjentów o imieniu Duncan otrzymuje niesamowite umiejętności trzech różnych postaci – kowboja, wojownika ninja oraz wikinga.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…