Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

W 'Aquamanie' zabraknie członków Ligi Sprawiedliwości 0

Jak doskonale zdajecie sobie sprawę, solowy film o przygodach Aquamana będzie częścią DC Extended Universe. Niestety w superprodukcji o Królu Atlantydy zabraknie postaci znanych z innych filmów należących do uniwersum.

Reżyser widowiska, James Wan udzielił wywiadu, w którym nie pozostawił żadnych złudzeń fanom.

Chciałem utrzymać historię w świecie Aquamana i nie martwić się tym, co robią inni bohaterowie w swoich filmach i jaki mają wpływ na nas. Stwierdziłem, że najprostszą rzeczą będzie skupienie się tylko i wyłącznie na historii Aquamana.

powiedział filmowiec

Przez jakiś czas spekulowano, że James Wan może zrezygnować ze stanowiska reżyserskiego, ponieważ wytwórnia narzucała mu, aby Aquaman był jak najbardziej połączony z DCEU. Plotki te nigdy nie zostały zweryfikowane, dlatego też reżyser musiał dojść do porozumienia z włodarzami studia.

Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Premiera filmu została zaplanowana na 21 grudnia 2018 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…