Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Venom będzie miał kategorię wiekową PG-13 0

Jeśli liczyliście na to, że zobaczycie film o Venomie w kategorii wiekowej R, to porzućcie swoje nadzieje. Sony Pictures zdecydowało się na niższą kategorię.

Pierwotnie głoszono, że Venom będzie filmem niezwykle brutalnym, który otrzyma kategorię wiekową R. Jak się teraz okazuje, sytuacja jest zgoła inna. Sony Pictures zdecydowało się na PG-13, ponieważ włodarze studia liczą, że dzięki temu dojdzie w przyszłości do crossoveru z Marvel Cinematic Universe.

Podobno Sony Pictures zmieniło swoją koncepcję w trakcie dokrętek. Wówczas stwierdzono, że lepiej stworzyć film o lżejszym tonie, tak aby w przyszłości mógł pasować do Kinowego Uniwersum Marvela. W przypadku, gdyby Venom był zbyt mroczny i przede wszystkim epatowałby brutalnością, Walt Disney nie chciałby połączył sił i zrealizować produkcji z kosmicznym symbiotem oraz Spider-Manem.

Sony Pictures posiada prawa do 900 postaci znanych z komiksów Marvela. Nic więc dziwnego, że współpraca pomiędzy Sony, a Disneyem układa się nie najgorzej, a włodarze obu firm potrafią dojść ze sobą do porozumienia. Nie od dzisiaj wiadomo, że ci pierwsi zamierzają stworzyć wielkie uniwersum, w którym zobaczymy przeciwników Człowieka Pająka. W planach są już między innymi Morbius (ma go zagrać Jared Leto) oraz Kraven the Hunter.

Co o tym sądzicie?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Bercik022 2018-08-10

Jeżeli film jest dobrze zrobiony nie jest mu potrzeba krew i wulgaryzmy, do Deadpoola to pasuje bo komiksy mają taki ton Venom za to był mroczny. Można przecież zrobić mroczny film z pg13, który nie musi epatowac krwią.

ferhin2 Bercik022 2018-08-10

@Bercik022 w praktyce PG13 oznacza film dla dzieci, z głupawymi wstawkami humorystycznymi, jeśli chcą to połączyć z ultra-młodzieżowym Spidermanem na "mroczność" bym tutaj nie liczył.

Bercik022 ferhin2 2018-08-10

@ferhin2 Jak dla dzieci? Dunkirk też miał pg13 ale raczej nie był dla dzieci

Khaosth 2018-08-12

W sumie spodziewaliśmy się tego od dawna – gdyby nie ostatni zwiastun nikt by nawet nie marzył o R-ce. Fajnie by było jakby zmienili decyzję, ale jeśli się tak nie stanie, to niechby chociaż wypuścili R-kę na DVD.

ferhin2 2018-08-10

mógł być hit – będzie gniot

Proszę czekać…