Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kto mógłby poprowadzić kobiecą drużynę Avengers? Odpowiada Osa 0

Po Avengers 4 nic już nie będzie takie samo, jeśli chodzi o Kinowe Uniwersum Marvela. Zapewne pożegnamy się z niektórymi postaciami, natomiast inne wyjdą nieco z cienia największych gwiazd uniwersum.

Evangeline Lilly zajęta jest aktualnie promowaniem najnowszego widowiska Marvela – Ant-Man i Osa. Aktorka przebywa na Wyspach Brytyjskich, gdzie udzieliła wywiadu. Jedno z pytań dotyczyło ewentualnej drużyny Avengers, która składałaby się tylko i wyłącznie z kobiet. Dziennikarka zapytała Lilly kogo widziałaby w roli liderki.

Dla mnie to oczywiste, że naturalnym wyborem jest Captain Marvel, w końcu jest generałem. Ona jest kapitanem. Kapitan Ameryka prowadził Avengers, więc i ona powinna. Tak mi się wydaje.

powiedziała odtwórczyni roli Osy

Wydaje się, że wybór Captain Marvel jest całkiem sensowny, ale w rolę liderki mogłaby się wcielić również Czarna Wdowa. Wszak Scarlett Johansson ma bardzo długi staż, jeśli chodzi o Kinowe Uniwersum Marvela.

A Wy co o tym sądzicie?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2018-09-10

jakoś nie widzę za dobrze pomysłu o ekipie samych kobiet jakoś nie ma w tym składzie bohaterów tak wyrazistych jak kapitna ameryka, thor, czy hulk najlepszym rozwiązaniem było by połaczenie

Proszę czekać…