Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Kingsman 3' i prequel serii kręcone jednocześnie? 1

W sieci pojawiła się ciekawa informacja związana z uniwersum zapoczątkowane przez film Kingsman: Tajne służby. Fani serii mogą spodziewać się kilku produkcji.

Wygląda na to, że ekipa zdjęciowa pracująca przy filmie "Kingsman 3" wejdzie na plan w styczniu przyszłego roku. A to nie koniec wiadomości, które powinny Was zainteresować. Matthew Vaughn pracuje nad rozszerzeniem uniwersum zapoczątkowanego w 2014 roku. Filmowiec chce, aby zdjęcia do finałowej odsłony trylogii były kręcone jednocześnie z prequelem zatytułowanym "The Great Game", który ma pokazać początki organizacji szpiegowskiej.

Vaughn o planach poszerzenia uniwersum mówił już w czerwcu. Aktualnie reżyser pracuje nad scenariuszem "trójki" z Jane Goldman. Na razie do sieci nie wyciekły żadne informacje dotyczące fabuły, jednak ma to być zakończenie historii Eggsy’ego i Harry’ego. W filmie mają pojawić się dwie nowe postacie, które będą w jakiś sposób powiązane z oboma filmami.

Pierwszą z nich jest młody mężczyzna o imieniu Conrad – pewny siebie i pełen uroku młodzieniec, który chce pomóc ojczyźnie w trakcie I wojny światowej. "Kingsman" da mu taką możliwość. W drugą postać ma się wcielić zdecydowanie starszy aktor. Podobno faworytem do obsadzenia jest Ralph Fiennes.

Źrodło: That Hashtag Show

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2018-08-25

Czy po takprostu miernej kontynuacji zdecydowano nakrecic nie jeden a dwa kolejneże filmyi jednoczesnie, no ciekawe czy nie okarze sie? To klapa finansową

Proszę czekać…