Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Marvel chce powrotu Jamesa Gunna - co na to Disney? 0

Niczym bumerang powraca temat Jamesa Gunna i Walta Disneya, który zdecydował się zwolnić go z funkcji reżysera "Strażników Galaktyki vol 3". Filmowca wspierają aktorzy, którzy będą występowali w superprodukcji. Teraz do listy sprzymierzeńców dołączył bardzo silny gracz – Marvel Studios.

Dziennikarze portalu Deadline powołują się na swoje anonimowe źródła, które twierdzą, że Marvel Studios włączyło się do rozmów pomiędzy Jamesem Gunnem, a Waltem Disneyem. Studio należące do potężnego koncernu popiera reżysera i stara się nakłonić włodarzy Domu Myszki Miki do cofnięcia swojej decyzji i ponownego zatrudnienia Gunna. Prawdopodobnie do rozmów dołączył sam Kevin Feige, czyli człowiek, który trzyma w ryzach całe Marvel Cinematic Universe.

Feige jest wielkim zwolennikiem talentu Jamesa Gunna i uważa, że jest to idealna osoba do kontynuowania pracy przy "Strażnikach Galaktyki vol 3". Deadline donosi, że rozmowy są spokojnie i nie ma w nich żadnych złośliwości. Marvel będzie chciał za wszelką cenę przekonać Walta Disneya, a jednym z najważniejszych argumentów mogą być pieniądze, które firma zarobiła własnie dzięki Gunnowi.

Jak widać sytuacja cały czas się rozwija i fani "Strażników Galaktyki" nadal mogą mieć nadzieję.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-08-10

" … jednym z najważniejszych argumentów mogą być pieniądze, które firma zarobiła własnie dzięki Gunnowi .. ."
Siara by powiedział, że urżnęli kurze złote jaja, ale to coś więcej, to zwykły popis idiotyzmu poprawności i lewackiej durnoty w biznesie!
Nawet prawo nie działa wstecz, a ci idioci zwolnili go za posty sprzed… 10 lat!? Debile!
Nie powinien się zgodzić na powrót do takiej zafajdanej wytwórni, no chyba, że wymienią cały zarząd, bo inaczej niech robi filmy gdzieś indziej, a matoły z Disneya niech liczą stracone przez swoją głupotę miliony!
Mam nadzieję, że odrzuci ich propozycję i ich wyśmieje.

Proszę czekać…