Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wytatuowany Shia LaBeouf w nowym filmie Davida Ayera 1

Niegdyś wielka gwiazda serii "Transformers", dzisiaj aktor budzący wiele kontrowersji. Przed Wami Shia LaBeouf – człowiek, który zagra w nowym filmie Davida Ayera.

Reżyser takich filmów, jak Legion samobójców czy Furia wrzucił na swojego Twittera intrygujące zdjęcie, na którym możemy zobaczyć wspomnianego powyżej aktora. Shia LaBeouf ma na sobie masę tatuaży, co jest oczywiście znakiem rozpoznawczym bohaterów, których możemy oglądać w filmach Davida Ayera. Jego najnowsze dzieło będzie nosiło tytuł "The Tax Collector". Niestety szczegóły fabuły nie zostały ujawnione. Na ten moment wiemy tylko tyle, że będzie to kolejny thriller w filmografii reżysera. Co więcej – nie wiemy nawet czy zdjęcia już wystartowały. Mówiło się, że ekipa ma wejść na plan tego lata w Los Angeles.

W obsadzie oprócz LaBeoufa są również Bobby Soto, Chelsea Rendon, Cinthya Carmona, Lana Parrilla, Gabriela Flores oraz George Lopez. David Ayer nie tylko jest reżyserem produkcji, ale także napisał scenariusz. Nie jest na razie znana data premiery "The Tax Collector".

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie wrzucone na Twittera przez Davida Ayera.

Jak zapatrujecie się na duet Ayer – LaBeouf?

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

maagot

"Co więcej – nie wiemy nawet czy zdjęcia już wystartowały." nie lubię się czepiać, ale żeby potwierdzić, czy film się robi, lub nie, wystarczy zjechać na twitterze Ayera o dosłownie dwa tweety niżej, by zobaczyć zdjęcia z planu Tax Collector.

Proszę czekać…