Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Greenscreen na planie Mulan i nowe nazwiska w obsadzie 0

Walt Disney wystartował z pracami na planie aktorskiego widowiska o Mulan. Wczoraj mogliście zobaczyć pierwsze oficjalne zdjęcie odtwórczyni głównej roli, a dzisiaj mamy dla Was fotkę z planu superprodukcji.

Zdjęcie zostało wrzucone przez Niki Caro na Instagrama, jednak po jakiś czasie je usunęła. Kadr, który pojawił się w sieci wygląda bardzo podobnie do jednej ze scen, które można było zobaczyć w animacji. Wygląda, więc na to, że Caro i reszta jej ekipy będą się inspirowali filmem animowanym z lat dziewięćdziesiątych. Poniżej możecie zobaczyć porównanie.

To nie koniec informacji związanych z produkcją Mulan. Do obsady aktorskiej filmu dołączyły dwa nowe nazwiska. Na ekranie pojawią się Jimmy Wong, gwiazda azjatyckiego Youtube’a (wcieli się w postać o imieniu Ling – żołnierz, który próbuje ze wszystkiego stroić sobie żarty), a także aktor Doua Moua (sportretuje Po, dużego faceta lubiącego jeszcze więcej jeść). Obie postacie to przyjaciele tytułowej bohaterki.

Podobnie, jak animacja, aktorski film o Mulan będzie bazował na starych chińskich legendach opowiadających o młodej dziewczynie, która postanowiła się zaciągnąć do wojska w miejsce ojca, gdzie udawała chłopaka. Wersja live-action będzie się nieco różniła od tamtej historii – między innymi zabraknie Li Shanga, który zostanie zastąpiony nową postacią o imieniu Chen Honghui.

Premiera została zaplanowana na 27 marca 2020 roku.

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-08-18

Hehe!
"Honghui" – Lepiej tego nie wymawiać w Polsce wyraźnie dzieląc na sylaby!
;D

Proszę czekać…