Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szczegóły fabuły Rambo 5 i nagrania z castingów 1

Fani Johna Rambo pewnie z niecierpliwością wyczekują kolejnych informacji związanych z nową odsłoną przygód kultowego bohatera. W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły związane z fabułą filmu.

Z informacji, które pojawiły się w sieci wynika, że John Rambo będzie musiał wrócić z emerytury i jeszcze raz stanąć oko w oko z niebezpiecznym wrogiem. Akcja piątej części będzie rozgrywała się w Meksyku, a sama fabuła brzmi całkiem podobnie, do pierwszego opisu, który jakiś czas temu pojawił się w sieci. Wówczas mówiono, że Rambo będzie musiał uratować z rąk kartelu córkę swojego przyjaciela.

Rambo łączy siły z dziennikarzem w celu wytropienia i uwolnienia miejscowych dziewcząt, które zostały porwane przez meksykański kartel handlujący żywych towarem, po tym, jak spędził lata w ciszy i spokoju na rodzinnym ranczu w Arizonie.

Oprócz tego w sieci pojawiły się też materiały wideo będące nagraniami z castingów do filmu. Na razie nie ogłoszono oficjalnej daty premiery, jednak poniższe filmiki jasno i wyraźnie sugerują, że trwają prace nad "Rambo 5".

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Asmodeusz 2018-08-20

latka lecą a Rambo powraca po raz kolejny i jakoś do tej pory zawsze mu się udawało więc czemu po raz kolejny nie miało by się udać choć walka z meksykańskim kartelem to coś nowego

Animek84 2018-08-16

Ale przecież wiadomo że meksykanie to nie są źli ludzie przecież oni nie porywają i nie gwałcą kobiet. Rambo wkracza więc na teren fantasy :D

ZSGifMan Animek84 2018-08-18

@Animek84 Hehehe! Mało kto jest tu na tyle bystry, by wyłapać ton szyderczy… Efekt -codziennie po kilka minusów :[

ZSGifMan Animek84 2018-08-21

@Animek84 Ale tu prymitywne hejtery siedzą i ktoś Cię tu bardzo nie lubi, bo nawet TO minusy zbiera…
?!?!
P.S.
Ode mnie plusy dla równowagi ;D

Proszę czekać…