Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ile zarobi Venom? Poznajcie wczesne prognozy 1

Venom od Sony Pictures to wielka niewiadoma. Zwiastuny produkcji, w której główną rolę zagra Tom Hardy budzą mieszane uczucia i tak naprawdę ciężko powiedzieć czego się spodziewać. W sieci natomiast pojawiły się pierwsze prognozy tego, ile widowisko może zarobić.

Pierwotnie zakładano, że Venom może zgarnąć od 30 do 50 mln dolarów w weekend otwarcia. Nowe szacunki podane przez portal Pro Box Office są zdecydowanie bardziej pozytywne. Według nich marvelowski antybohater może zarobić od 55 do 85 mln dolarów. Wydaje się, że producenci mogliby być zadowoleni nawet, gdyby film zarobił na dzień dobry 50-60 mln dolarów.

Październik nie jest miesiącem, który sprzyja biciu rekordów. Do dzisiaj filmem, który zaliczył najlepsze otwarcie jest wielkie widowisko Grawitacja z 2013 roku. Wówczas film stworzony przez Alfonso Cuaróna zarobił 55,8 mln dolarów. Są więc realne szanse, że ten wynik zostanie niebawem poprawiony przez Sony Pictures i Venoma.

Premiera widowiska w Polsce zaplanowana została na 5 października.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2018-08-28

dobra venom to na pewno film, który ściągnie do kin fanów komiksów i nie tylko ale żeby było tego aż tyle jakoś śmiem w to wątpić jak zgarnie połowę zakładanej kwoty to będzie coś

Proszę czekać…