Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Wonder Woman 1984 jak Klub winowajców? [FOTO] 1

W sieci zadebiutowało nowe zdjęcie z planu Wonder Woman 1984. Nawiązuje ono do innej hollywoodzkiej produkcji, Klubu winowajców.

Fani z niecierpliwością oczekują kontynuacji Wonder Woman z 2017 roku. Nie ma się co dziwić, to pierwszy film w całości skupiony na kobiecej protagonistce, który podbił serca widzów i krytyków na całym świecie. Równocześnie to jedyna udana odsłona kinowego uniwersum DC. W obsadzie Wonder Woman 1984 znów ujrzymy aktorów z poprzedniej części: Gal Gadot oraz Chrisa Pine'a. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza drugi z wymienionych odtwórców ról. Jego postać, Steve Trevor, ginie w pierwszej części filmu. W jaki sposób powróci do życia? Zwłaszcza, że bohater nie postarzał się specjalnie od czasu wydarzeń z pierwszej części cyklu, choć minęło od tamtej pory 70 lat (wskazują na to fotosy z planu). Sieć huczy od spekulacji.

Akcja filmu osadzona została w 1984 roku, kiedy księżniczka Amazonek dopływa do brzegów Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, zastaje tam wojnę! Antagonistką produkcji została Chetaah, grana przez Kristen Wiig. Wiadomo również, że w filmie pojawi się Pedro Pascal.

Niedawno w sieci zadebiutowało nowe zdjęcie zza kulis Wonder Woman 1984. Widzimy na nim całą wymienioną dotychczas obsadę produkcji oraz reżyserkę przedsięwzięcia, Patty Jenkins. Zdjęcie nawiązuje do plakatu popularnej teenage dramy Klub winowajców z 1985 roku.

Wonder Woman 1984 trafi na ekrany kin w 2019 roku.

Źrodło: instagram.com/comic.book.movie/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2018-08-28

no dobra rozumiem, że nasza księżniczka jest nieśmiertelna i mijające lata nic jej nic zmieniają ale jej ukochany to zwykły śmiertelnik i powinien być staruszkiem, co do zdięcia tyle szumu o nic

Proszę czekać…