Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Danny Boyle jednak nie wyreżyseruje Bonda 25 0

Mamy złe informacje zza oceanu. Danny Boyle nie piastuje już stanowiska reżysera kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda!

Na oficjalnym Twitterze Jamesa Bonda pojawiła się informacja dotycząca opuszczenia projektu przez Boyle’a. Problemem miały być różnice artystyczne, które dzieliły filmowca i producentów Bonda 25. Informacja jest z pewnością wielkim zaskoczeniem, tym bardziej, że ekipa zdjęciowa miała już ustalony start prac na planie. Zdjęcia do filmu miały rozpocząć się 3 grudnia.

Oczywiście do ich startu pozostało jeszcze trochę czasu i MGM będzie teraz musiało znaleźć innego reżysera, który podejmie się tego zadania. Premiera widowiska akcji zaplanowana jest na 25 października 2019 roku.

Poniżej ogłoszenie z Twittera:

Źrodło: ComingSoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Khaosth

Wielka szkoda. Z Boyle’em za sterami mógł być jednym z najciekawszych filmów serii. Wątpię by producenci znaleźli teraz reżysera, którego nazwisko mogłoby w podobnym stopniu podsycić oczekiwania fanów.

Movieman Khaosth

@Khaosth Martin Campbell – raz już uratował serię, niech zrobi to ponowne! :)

Khaosth Movieman

@Movieman W sumie to nawet dwa razy – przy "GoldenEye" po krótkiej erze Daltona i "Casino Royale" po Brosnanie. Chyba lepiej zostawić asa na wprowadzenie następnego aktora. ;)

Proszę czekać…