Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Serwis Amazon Prime Video wreszcie po polsku! 0

Mamy doskonałe wieści dla polskich wielbicieli platform streamingowych. Serwis Amazon Prime Video wreszcie doczekał się polskiej wersji językowej.

Serwis platformy streamingowej znajdziecie pod tym adresem: https://www.primevideo.com/.

Oczywiście polską wersję językową otrzymała nie tylko i wyłącznie strona internetowa. Znajdziemy ją również na aplikacjach dostępnych na takie urządzenia, jak Xbox oraz PlayStation, Apple TV czy telewizorach. Taki krok Amazonu z pewnością odbije się na platformie pozytywnie. Jest to poważny krok w celu spopularyzowania usługi i walki o widza z Netflixem czy HBO GO.

W ofercie Amazonu pojawia się coraz więcej treści mających polskie napisy. Znajdziemy tam takie seriale, jak The Man in the High Castle , Amerykańscy Bogowie czy Preacher.

Cena promocyjna usługi wynosi 2,99 euro miesięcznie w trakcie pierwszych sześciu miesięcy. Po upływie tego czasu cena wynosi 5,99 euro. Oczywiście można ją anulować w dowolnym momencie.

Źrodło: Amazon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

i_darek1x 2018-08-21

Polska jest prawie zawsze ignorowana ? To już tradycja ;)

ZSGifMan i_darek1x 2018-08-21

@i_darek1x
Ale tylko przez ohydnie bogatą "elitę", innych możnych świata show biznesu i wielkie firmy oraz koncerny!
Na całe szczęście jest wielkie grono osób chętnie niosących nam ofiarną pomoc, nawet jeśli są to ci spod znaku przepaski na jedno oko ;D

Proszę czekać…