Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Antiope powróci w filmie 'Wonder Woman1984' 0

Robin Wright ponownie wystąpi w DC Extended Universe. Aktorka dołączyła do obsady superprodukcji Wonder Woman 1984.

Robin Wright ponownie sportretuje na ekranie postać o imieniu Antiope. Gwiazda wystąpi w scenach retrospekcji. Podobnie wygląda sprawa z Connie Nielsen, która w pierwszej części przygód Wonder Woman wcieliła się w postać królowej Hippolyty. Obie te bohaterki odegrały ważną rolę w życiu Diany Price, dlatego też pojawienie się ich w kolejnej odsłonie we flashbackach wydaje się być całkiem logiczne.

Wright aktualnie przygotowuje się do wylotu. Zdjęcia do Wonder Woman 1984 kręcone są między innymi w Hiszpanii. Robin Wright niedawno skończyła prace na planie finałowego sezonu House of Cards, gdzie zagra główną rolę po tym, jak z produkcją pożegnał się Kevin Spacey.

Reżyserka filmu Patty Jenkins, a także jej ekipa oraz obsada aktorska bardzo skrupulatnie pilnują, aby żadne tajemnice związane z filmem nie wyciekły do mediów oraz Internetu. Nadal nie wyjawiono w jaki sposób do życia przywrócony zostanie Steve Trevor (zagra go oczywiście Chris Pine), ani w kogo wcieli się Pedro Pascal. Nie wiadomo również co ujrzymy w scenach retrospekcji, w których pojawią się Hippolyta i Antiope. Tego zapewne dowiemy się dopiero przy okazji premiery widowiska.

Wonder Woman 1984 trafi do kin 1 listopada 2019 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…