Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Willem Dafoe jako Vincent Van Gogh w zwiastunie 'At Eternity's Gate' 0

CBS Films opublikowało pierwszy zwiastun dramatu biograficznego, który opowiada o jednym z największych malarzy w historii ludzkości – Vincencie Van Goghu. Zapowiedź znajdziecie poniżej.

Produkcja nosi tytuł At Eternity's Gate i opowiada historię życia człowieka, który pomimo sceptycyzmu, szyderstwa i choroby, stworzył jedne z najbardziej uwielbianych i oszałamiających dzieł sztuki na świecie.

Scenariusz do filmu był oparty o listy napisane przez Vincenta Van Gogha. Został stworzony przez Jeana-Claude'a Carrière'a oraz Juliana Schnabela. Ten drugi stanął również za kamerą produkcji.

Producentom filmu udało się zebrać plejadę niesamowitych gwiazd ekranu. W rolę główną wciela się doskonały Willem Dafoe. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się również Rupert Friend, Oscar Isaac, Mads Mikkelsen, Mathieu Amalric oraz Emmanuelle Seigner. Trzeba przyznać, że nazwiska robią wrażenie.

Premiera At Eternity's Gate miała miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Tytuł będzie puszczany także na festiwalu w Nowym Jorku w październiku. Film do amerykańskich kin wejdzie 16 listopada. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun oraz zobaczy plakat.

Źrodło: CBS Films

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…