Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scena z Darth Maulem trafiła oficjalnie do sieci 1

We wrześniu premiera widowiska Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie na DVD oraz Blu-Ray. W sieci zaczynają pojawiać się materiały dodatkowe, które znajdziemy na płytach.

Do sieci trafiła oficjalnie scena, w której możemy zobaczyć postać Darth Maula. Rozmawia on Qi’ra, postacią sportretowaną przez Emilię Clarke. Jeśli chodzi legendarnego złoczyńcę z uniwersum "Star Wars", to ponownie zagrał go Ray Park.

Możliwe, że zaprezentowanie tej sceny w sieci przez Walta Disneya spowodowane jest próbą zachęcenia fanów do zakupienia filmu na nośnikach przenośnych. Superprodukcja nie sprzedała się najlepiej w kinach na świecie, dlatego studio liczy na dobry wynik uzyskany ze sprzedaży DVD i Blu-Ray. Poniżej możecie obejrzeć wspomnianą scenę.

W Polsce premiera filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie na DVD oraz Blu-Ray została przewidziana na 26 września września.

Źrodło: IGN

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

KubiQ

Nie ma to jak użyć najgorszego aspektu filmu do jego promowania.

I mean, nikt z fandomu tego cameo nie szanuje. Nie ma sensu, i wygląda jak wyrwane z Battlefronta 2. A mówię to jako koleś który generalnie bardzo dobrze się bawił na seansie Solo.

Khaosth KubiQ

@KubiQ Disney chce pewnie zasugerować widzom "Pamiętacie finał Łotra i Dartha Vadera? W tym filmie jest Darth Maul!". Z tym że Maul w tym filmie nie robi nic – jedna scenka holograficznej rozmowy. Nawet Zimowy żołnierz miał więcej czasu w ostatnich Avengers. Część osób się pewnie na to złapie i nie licho rozczaruje.

I generalnie też to piszę jako osoba, która na "Solo" całkiem nieźle się bawiła, a i Darth Maula chętnie bym jeszcze pooglądał w akcji.

Redox KubiQ

@KubiQ Myślę, że Darh Maula użyli (faktycznie bezsensownie) jako podstawę do tego, żeby mógł pojawiac się w innych spin-offach, np. w "Kenobim".

Asmodeusz Redox

@Redox cała ta kampania promująca Hana Solo jest nieco rozpaczliwa ale jak wspomniano studio próbuje odbić kinową klapę wynikiem DVD więc można spodziewać się wszytskiego

Movieman Asmodeusz

@Asmodeusz i wcale nie jest powiedziane, że tak nie będzie, tym bardziej, że wszystkie filmy z tego uniwersum co roku zajmują pierwsze miejsce w zestawieniu najlepiej sprzedających się Blu-rajów. Oczywiście Han Solo to trochę inna para kaloszy aniżeli oryginalna saga Skywalkerów, do tego będzie poważny konkurent w postaci Avengers, ale pewnie w czołówce i tak będzie ;)

https://fdb.pl/wiadomosci/35624-plyty-blu-ray-z-filmem-gwiezdne-wojny-ostatni-jedi-najchetniej-kupowanymi-w-2018-roku

Proszę czekać…