Familijny serial wiosną w Jedynce? 0

Prawdopodobnie w wiosennej ramówce TVP 1 rozpocznie emisję nowego serialu familijnego pt. 'Hotel pod żyrafą i nosorożcem'. W główne postaci wcielają się w nim Jolanta Fraszyńska i Rafał Królikowski.

Serial jest opowieścią o życiu małżeństwa z trójką dzieci. Rodzina wprowadza się do podwarszawskiego domu z ogrodem, który przez przypadek przemienia się w tytułowy hotel dla zwierząt. Te stają się nieodłączną częścią życia bohaterów. Obok psów, kotów, myszy i pająków pojawiają się bardziej egzotyczne, np. wąż, małpa czy wielbłąd.- To ciepła, rodzinna opowieść o odkrywaniu swojego miejsca na ziemi – mówi dziennikowi Fakt Marek Stachurski, reżyser serialu. Film niesie ze sobą wartości rodzinne, jest zarazem twardo osadzony w naszych realiach. Rodzina padnie więc ofiarą oszustwa i stawi czoła surowej kontroli sanepidu. Każdy epizod będzie poświęcony perypetiom związanym z innym zwierzakiem.

Oprócz Fraszyńskiej i Królikowskiego w Hotelu pod żyrafą i nosorożcem występują m.in. Marta Bitner, Kalina Jagusiak i Maciej Musiał. Jedną z postaci drugoplanowych zagrał także Franciszek Pieczka. Autorami scenariusza są Grzegorz Łoszewski, Wojciech Saramonowicz i Rafał Sabara.

Telewizja zaplanowała trzynaście 45-minutowych odcinków serialu. Zdjęcia do nich trwały od lipca do września ubiegłego roku.

wirtualnemedia.pl

Jolanta Fraszyńska w filmie Skazany na bluesa 2005Jolanta Fraszyńska w filmie Skazany na bluesa 2005

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…