Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Przeciwnik Czarnej Pantery zostanie nowym Supermanem? 0

Internet nadal wrze po tym, jak w sieci pojawiła się informacja o odejściu Henry'ego Cavilla z DC Extended Universe. Wydaje się, że Warner Bros. Pictures może mieć plan w przypadku obsadzenia kolejnego aktora w roli Supermana.

Okazuje się, że włodarze Warner Bros. Pictures zamierzają obrać całkiem inny kierunek związany z nie najlepiej radzącym sobie uniwersum. Przyspieszone próby dogonienia Marvela i sukcesu, który osiągnął sprawiły, że DCEU od początku istnienia jest kolosem na glinianych nogach. Wielkie rozczarowanie, jakim była Liga Sprawiedliwości sprawiło, że studio musiało podjąć trudne decyzje. Jedną z nich było pożegnanie się z Cavillem, który możliwe, że dzięki temu mógł otrzymać rolę w serialu Wiedźmin.

Według portalu Deadline jednym z aktorów, którego Warner Bros. Pictures może brać pod uwagę jest gwiazda Czarnej PanteryMichael B. Jordan. Na razie jednak te doniesienia należy brać z przymrużeniem oka, ponieważ film o Człowieku ze stali nie jest obecnie priorytetem studia. Spekuluje się, że Warner Bros. Pictures chce się obecnie skupić na realizacji widowiska o przygodach kuzynki Kal-Ela, znanej jako Superigirl. Oren Uziel pracuje nad scenariuszem produkcji.

Myślicie, że angaż aktora pokroju Michaela B. Jordana do roli Supermana byłby dobrym wyjściem?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Animek84 2018-09-13

Biedna czarna mniejszość tak tłamszona przez białych, musi bazować na ich dziełach. Zamiast wymyślić swoich bohaterów, swoje komiksy i filmy co odetnie ich od tych złych białych. Lepiej wszystko przeinaczać od nowa tylko z czarnymi aktorami.

Asmodeusz Animek84 2018-10-07

@Animek84 z tego co pamiętam to superman zawsze był biały a Michael B. Jordan jakoś do tego opisu nie pasuje ale jeszcze kilka lat i kto wie może calkiem zrezygnują z białych aktorów

Proszę czekać…