Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Ryan Gosling leci na Księżyc - nowy zwiastun 'Pierwszego człowieka' 0

Universal Pictures zaprezentował w sieci nową zapowiedź wyczekiwanego filmu Pierwszy człowiek. Materiał wideo jest pierwszym zwiastunem międzynarodowym. Znajdziecie go poniżej.

Na fali wspólnego sukcesu sześciokrotnie nagrodzonego Oscarem obrazu La La LandDamien Chazelle i Ryan Gosling ponownie łączą siły w historycznej opowieści o misji NASA, dzięki której na Księżycu wylądował człowiek.

Film skupia się na życiu Neila Armstronga w latach 1961-1969. Pierwszy człowiek to wstrząsająca, opowiedziana w pierwszej osobie historia na podstawie książki Jamesa R. Hansena. Zapis trudu, wyrzeczeń i poświęcenia, które wiązały się z jedną z najbardziej niebezpiecznych misji w historii ludzkości.

W roli głównej zobaczymy wspomnianego powyżej Ryana Goslinga. W pozostałych rolach: Claire Foy, Pablo Schreiber i Jason Clarke. W zasadzie od pierwszych zwiastunów mówiło się, że najnowsze dzieło Damiena Chazelle’a będzie jednym z oscarowych faworytów. Z pewnością film może liczyć na kilka nominacji w najważniejszych kategoriach.

Produkcja, która miała swoją światową premierą na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji trafi niebawem do polskich kin. Premiera została zaplanowana na 19 października.

A teraz zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem.

Źrodło: Universal Pictures / opis dystrybutora

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…