Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Cavill w zabawny sposób żegna się z Supermanem 0

Zapewne wielu fanów komiksowych ekranizacji jest od wczoraj w niezbyt dobrych humorach. Wszystko za sprawą informacji o odejściu Henry’ego Cavilla z DC Extended Universe.

Brytyjski aktor odkłada kostium Supermana na bok. Niestety nie zobaczymy go już w filmach należących do DCEU. Całe to zamieszanie postanowił skomentować sam zainteresowany. Cavill zamieścił na Instagramie zabawne wideo, które jasno i wyraźnie sugeruje pożegnanie się z Człowiekiem ze stali.

Wielu liczyło na to, że doniesienia The Hollywood Reporter okażą się zwykłą plotką, jednak odejście Cavilla zdaje się być prawdziwe. Warner Bros. Pictures nadal nie potwierdził tego oficjalnie. Pojawiło się jednak oficjalne oświadczenie rzecznika wytwórni.

Mamy świetne relacje i wielki szacunek dla Henry’ego Cavilla, to pozostaje niezmienne. Ponadto nie podjęliśmy żadnych bieżących decyzji związanych z przyszłymi filmami o Supermanie.

Co prawda oświadczenie Warner Bros. Pictures nie potwierdza informacji związanych z odejściem aktora, ale także ich nie dementuje.

Henry Cavill kostium Supermana przywdziewał trzykrotnie. Po raz pierwszy w solowym filmie z 2013 roku – Człowiek ze stali. Następnie mogliśmy oglądać go w widowiskach Batman v Superman: Świt sprawiedliwości oraz Liga Sprawiedliwości.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…