Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kadet Solo - zobaczcie usuniętą scenę 0

Premiera filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie na DVD i Blu-Ray sprawiła, że w sieci zaczęły pojawiać się materiały dodatkowe. Wśród nich jest usunięta scena z filmu.

Możemy na niej zobaczyć, jak młody Han Solo pilotuje statek należący do Imperialnej Akademii. Niestety dla niego nie wszystko idzie po myśli i rozbija się. Szybko trafia na dywanik, gdzie tamtejszy komandor podejmuje decyzję odnośnie kary dla Hana Solo. Scenę możecie obejrzeć poniżej.

Wejdź na pokład Sokoła Millennium i odbądź podróż do odległej galaktyki z "Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie", całkiem nową przygodę z ukochanym łotrem galaktyki. Poprzez serię brawurowych eskapad w mroczne i niebezpieczne zakątki przestępczego półświatka, Han Solo spotka potężnego pilota Chewbaccę i zetknie się z osławionym hazardzistą, Lando Calrissianem. Podróż wyznaczy losy jednego z najbardziej niesamowitych postaci sagi "Gwiezdne wojny".

W Polsce premiera filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie na DVD oraz Blu-Ray została przewidziana na 26 września września.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…