Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Matt Reeves skończył scenariusz kolejnego filmu o Batmanie 0

Mamy informacje, które z pewnością zelektryzują niejednego fana kinowego uniwersum od DC Films oraz Warner Bros. Pictures. Dotyczą one bowiem kolejnego widowiska o przygodach Mrocznego Rycerza.

Kiedy Matt Reeves został zatrudniony przez wytwórnię na stanowisko reżysera "The Batman", filmowiec zdecydował, że sam napisze scenariusz do produkcji. Odrzucił tym samym pracę wykonaną wcześniej przez Bena Afflecka oraz Geoffa Johnsa i postanowił zacząć od zera. Oczywiście musiało mu to zająć sporo czasu, ale wydaje się, że pierwszy etap został wreszcie zakończony.

Jak donosi Umberto Gonzalez, Matt Reeves dostarczył pierwszą wersję swojego skryptu do włodarzy Warner Bros. Pictures.

Teraz studio oraz reżyser będą musieli rozplanować dalsze etapy przygotowań do produkcji i podjąć decyzje związane z kierunkiem, jaki zostanie przez nich obrany. Ważne jest, że projekt idzie do przodu i ludzie z nim związani działają, aby "The Batman" został zrealizowany.

Oczywiście nadal nierozwiązaną kwestię pozostaje sprawa z Benem Affleckiem i tym czy nadal będzie zakładał maskę Rycerza Gotham. Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…