Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazdy polskiego kina w zwiastunie 'Dnia czekolady' 0

Dawid Ogrodnik, Tomasz Kot i Magdalena Cielecka w zwiastunie filmu Dzień czekolady. Zapowiedź znajdziecie poniżej.

fot. Radosław Ładczuk

Do sieci trafił właśnie zwiastun nowego filmu familijnego pod tytułem Dzień czekolady. Scenariusz został nagrodzony na festiwalu filmowym w Cannes, a w obsadzie znaleźli się: Dawid Ogrodnik, Magdalena Cielecka, Katarzyna Kwiatkowska i Tomasz Kot. Premiera kinowa zapowiedziana jest na 15 marca 2019 roku, ale film już niebawem będzie można zobaczyć podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Dzień czekolady może zachwycić nie tylko dziecięcą widownię, przeznaczony jest dla całych rodzin. To emocjonująca opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe, zmieniając życie wszystkich bohaterów na zawsze.

Monikę i Dawida połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Odkryją świat, w którym żyją pożeracze poniedziałków, wtorków i kolejnych dni tygodnia. Czy uda im się spełnić marzenie i cofnąć czas? Poznają tajemnicę starego zegara i obudzą szalonego Skoczka Czasu. Zmierzą się również ze złą wiedźmą wykradającą dzieciom ich drogocenne wspomnienia. To opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe, zmieniając życie wszystkich bohaterów na zawsze.

Źrodło: Informacja Prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…