Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Jak wytresować smoka 3' będzie zwieńczeniem serii 0

Jak wytresować smoka 3 będzie wielkim zwieńczeniem wspaniałej serii animowanej zapoczątkowanej w 2010 roku. Produkcja opierała się na cyklu książek dla dzieci Cressidy Cowell, a fani już teraz powinni przygotowywać się do słodko-gorzkiego finału.

Reżyser Dean DeBlois oraz producent Brad Lewis gwarantują, że widzowie otrzymają kino pełne emocji i wzruszeń. Grupka szczęśliwców miała okazję obejrzeć w trakcie festiwalu w Toronto kilka nowych klipów promujących animowane widowisko. DeBlois potwierdził jednocześnie, że Jak wytresować smoka 3 będzie zwieńczeniem trylogii.

Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad tym, w jaki słodko-gorzki sposób pożegnać te postacie, tak aby zrobić to należycie. Zrozumiecie dlaczego Czkawka mówi, co usłyszeliście zresztą w zwiastunie, że były smoki kiedy bylem chłopcem. Pod koniec filmu otrzymacie odpowiedź na pytanie co mogło się stać.

wyjawia reżyser

W klipie pokazanym w Toronto można było zobaczyć malutkiego Czkawkę, któremu ojciec po raz pierwszy mówi o smokach i o tym, co odróżnia je od ludzi. Na pewno Jak wytresować smoka 3 będzie wspaniałym filmowym doświadczeniem, którego nie będzie można przegapić.

Premiera 15 lutego 2019 roku.

Źrodło: EW

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…