Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scarlet Witch i Loki będą mieli własne seriale? 4

Mamy dla wszystkich fanów Marvel Cinematic Universe interesujące nowiny. Disney zamierza zrealizować seriale o postaciach znanych z kinowych widowisk, które trafią na przygotowywaną platformę streamingową.

Jak donosi portal Variety, Walt Disney planuje realizację miniseriali, które będą opowiadały historie postaci, które nie doczekały się filmów kinowych o solowych przygodach. Na tę chwilę mówi się, że włodarze studia na początek chcieliby zrealizować produkcje o Lokim oraz Scarlet Witch. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w rolach głównych pojawiliby się Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen, czyli duet, który portretuje wspomnianych bohaterów w MCU.

Poszczególne serie będą składać się z 6-8 odcinków. Variety podaje także, że budżet będzie wystarczająco duży, aby spełnić wszystkie standardy. Co ciekawe Loki i Scarlet Witch nie będą jedynymi, którzy dostaną swoje seriale – w przyszłości również inne postacie drugo- i trzecioplanowe mogą dostąpić takiego zaszczytu. W ten sposób Disney chce konkurować z innymi platformami streamingowymi, jak chociażby Netflix.

Na razie Disney i Marvel nie wydały oficjalnego oświadczenia związanego z tymi doniesieniami.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…