Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aubrey Plaza stanie oko w oko z laleczką Chucky 0

Za oceanem trwają prace związane z realizacją rebootu kultowej Laleczki Chucky. Dzisiaj poznaliśmy odtwórców głównych ról.

Jak podał portal Collider, gwiazda seriali Parks and Recreation oraz Legion, Aubrey Plaza zagra jedną z głównych ról w komedii grozy o demonicznej zabawce. Aktorka wcieli się w postać matki Andy’ego, która daje swojemu dziecku na urodziny laleczkę, nieświadoma tego, że kryje ona zabójczo niebezpieczną tajemnicę.

Na ekranie pojawi się również doskonale znany wszystkim fanom serialu Atlanta, Brian Tyree Henry. Wcieli się on w postać detektywa o imieniu Henry. Zajmuje się badaniem tajemniczych wydarzeń związanych z niegodziwymi występkami tytułowej lalki.

Z pierwszych doniesień związanych z fabułą wynika, że zostanie ona nieco bardziej uwspółcześniona. Akcja skupi się na grupce dzieciaków, którzy będą mieli styczność z zaawansowaną technologicznie lalką – cokolwiek miałoby to oznaczać. W oryginalne z 1988 roku dusza seryjnego mordercy Charlesa Lee Raya wskutek zaklęcia została umieszczona w lalce Good Guy.

Czekacie na ten film?

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…