Jack Nicholson i Morgan Freeman zarobili najwięcej 0

Obraz Choć goni nas czas z Jackiem Nicholsonem i Morganem Freemanem został nowym liderem amerykańskiego box office.

Komedia w reżyserii Roba Reinera opowiada o dwóch pacjentach leczonych na raka. Pewnego dnia bohaterowie postanawiają uciec ze szpitala, aby po raz ostatni przeżyć wielką przygodę. Debiutujący w zestawieniu obraz zarobił przez pierwszy weekend w kinach 19,5 miliona dolarów.

Na drugim miejscu uplasowała się kolejna nowość zestawienia, komedia First Sunday Davida E. Talberta. Scenariusz opowiada historię dwóch złodziei, którzy postanawiają okraść kościół. Aby osiągnąć cel, bohaterowie zmuszeni są wziąć zakładników. Pobożni parafianie uświadamiają przestępcom, jak bardzo złe jest ich postępowanie. W rolach głównych wystąpili Ice Cube i Katt Williams. Pierwszy weekend w kinach przyniósł projektowi zysk w wysokości 19 milionów dolarów.

Trzecim i zarazem ostatnim debiutantem notowania jest animacja The Pirates Who Don't Do Anything: A VeggieTales Movie w reżyserii Mike'a Nawrockiego. Bohaterami filmu są nieśmiały Elliot, leniwy Sedgewick i niepewny siebie George, którzy marzą o wystawieniu przedstawienia o piratach. Zadanie to staje się o wiele łatwiejsze, gdy cała trójka odbywa podróż w XVII wiek i ratując pewną rodzinę królewską przed złym tyranem uczy się na własnej skórze, jak wygląda życie pirata. Przez ostatni weekend na konto projektu wpłynęła suma prawie 4,5 miliona dolarów.

Kadr z filmu Choc goni nas czas 2007Kadr z filmu Choc goni nas czas 2007

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…