Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Szef Disneya poparł zwolnienie Jamesa Gunna 0

W ostatnim czasie ucichła nieco sprawa Jamesa Gunna i jego zwolnienia ze stanowiska reżysera widowiska o przygodach Strażników Galaktyki. W wywiadzie portalu The Hollywood Reporter z szefem Walta Disneya, Bobem Igerem, ponownie poruszono kwestię, która rozpalała przez kilka tygodni fanów Kinowego Uniwersum Marvela.

Jeszcze do niedawna wielu fanów wierzyło, że Disney cofnie swoją decyzję i Gunn ponownie zostanie zatrudniony do pracy przy filmie "Strażnicy Galaktyki vol 3". Słowa, które padły w trakcie wywiadu Igera z dziennikarzem The Hollywood Reporter, powinny jednak raz na zawsze zakończyć tę dyskusję.

Decyzja o zwolnieniu Jamesa Gunna została mi przekazana, jako jednogłośna, dlatego też ją wsparłem. Nie zamierzałem jej krytykować.

powiedział CEO Walta Disneya

Pomimo tego, że zwolnienie wywołało wiele emocji i kontrowersji, a sporo osób poparło Jamesa Gunna – w tym także obsada aktorska widowiska Marvela – Iger postanowił nie komentować sytuacji, która wynikła po zrezygnowaniu z usług filmowca.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

PolepioneKadry 2018-09-27

Gdyby obsadzie prawdziwie zależało na Gunnie i chciała go REALNIE poprzeć to wystarczyło oznajmić, że bez niego na krześle reżysera nie wcielą się w Strażników Galaktyki i Disney byłby w kozim tyłku. Swoją drogą Disney zatrudnił Gunna za jego nieszablonowe pomysły, nietuzinkowe poczucie humoru i bezkompromisowe podejście, po czym zwolnił go za to, że w młodości był taki sam, tylko bardziej, co oczywiste:-P Widać nie tylko łapanie za pośladki, ale również nieprzyzwoite żarty mogą pozbawić cie pracy:-0

chudini0505 2018-09-22

Istna telenowela :) Pewnie nakręcą film o tej aferze :)

PolepioneKadry chudini0505 2018-09-27

@chudini0505 Ponoć JG ma się podjąć napisania wstępnej wersji. Akurat zwolniły mu się terminy;-)

Zenon Szypuła 2018-09-22

Żeby się udławili nadęte bufony!

Proszę czekać…