Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Odkodowany CANAL+ w dniu premiery serialu szpiegowskiego 'Nielegalni' 0

Najnowsza oryginalna produkcja CANAL+ pt. Nielegalni wystartuje 21 października o 21:30. Dwa premierowe odcinki pierwszego od pół wieku polskiego serialu szpiegowskiego, będzie można obejrzeć w ramach pasma odkodowanego. Tzw. otwarte okno CANAL+ dotyczy abonentów platformy nc+ oraz operatorów sieci kablowych.

Fot. materiały prasowe / CANAL+

Nielegalni to najnowszy serial produkcji CANAL+ według powieści Vincenta V. Severskiego o tym samym tytule. Już 21, października widzowie będą mogli się zapoznać z historią Konrada Wolskiego, znakomicie sportretowanego przez Grzegorza Damięckiego. Będzie to główna, ale nie jedyna atrakcja tego dnia.

Dzień pełen szpiegowskich emocji rozpoczną trzy odcinki serii "Polscy szpiedzy" (11:30), w których zostaną przedstawione sylwetki Ryszarda Kuklińskiego oraz Krystyny Skarbek. Następnie Vincent V. Severski zabierze widzów na spacer po Sztokholmie, pokazując miejsca, w których toczy się akcja serialu Nielegalni oraz opowiadając o tajnikach pracy agentów wywiadu (13:50). Aby odpocząć na chwilę od szpiegowskich emocji CANAL+ zaproponuje widzom dużą dawkę sportowych doznań w formie transmisji spotkania LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków (17:30). Uzupełnieniem meczu będzie magazyn Liga+ Extra, podsumowujący najważniejsze wydarzenia piłkarskiego weekendu (20:00). Dzień zakończą dwa premierowe odcinki serialu szpiegowskiego Nielegalni (21:30 i 22:30) oraz materiał making of serialu (23:30).

Treści w paśmie odkodowanym będą dostępne dla abonentów platformy nc+ nieposiadających opcji dodatkowej CANAL+ w swojej ofercie oraz abonentów sieci kablowych, w których oferowany jest CANAL+ i które zdecydowały się odkodować sygnał dla swoich klientów.

KIM SĄ NIELEGALNI?

Konrad Wolski, szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. Broń, która zostanie użyta w zamachu, ma pochodzić z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad natychmiast uruchamia Travisa, polskiego szpiega zakonspirowanego w mińskim KGB, by zdobył informacje wywiadowcze, które udaremnią plan terrorystów. Sprawę komplikuje fakt, że Travis został właśnie zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego natychmiastowej ewakuacji rusza do Mińska Sara, oficer polskiej Agencji Wywiadu. Równocześnie w Warszawie emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Oficerowie Agencji Wywiadu muszą za wszelką cenę przejąć archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Wszystkie drogi prowadzą więc do Mińska. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

Źrodło: Canal +

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan 2018-09-22

Ostatnio się nawet ciekawiłem kiedy u nas wreszcie ruszą jakieś emisje 4K, a tu proszę – już są :)

Proszę czekać…